Літня академія для дітей

Літня академія для дітей

Про курс

Навчання на літо для дітей від 8 років. Ми познайомимо дітей з високо потребованими професіями 21 століття, розвинемо вміння креативно мислити, вирішувати складні завдання і досягати поставлених цілей.

Ми зацікавлені у розвитку дітей і їх особистих досягненнях в ІТ сферах. Саме тому нашу літню програму можна сприймати як пазл: заняття за заняттям студенти здобувають знання в різних напрямах інформаційних технологій, досліджують себе та обирають напрям для майбутньої професії.

У програмі навчання:

  • Дизайн для дітей 10-14 років

Ми зацікавлені у творчому розвитку підлітків і їх особистих досягненнях у сфері Digital Art. Саме тому нашу літню програму можна сприймати як пазл: заняття за заняттям студенти здобувають знання в різних напрямах цифрового креативу, досліджують себе та обирають напрям для майбутньої професії.
Вся програма спрямована на вивчення та вдосконалення найважливіших графічних редакторів Adobe Illustrator, Adobe Photoshop та володіння графічним планшетом, але відрізняються рівнями складності. Спочатку дитина проходить базову школу, потім спеціалізовану і вищу.

– Базовий курс: Кожен учень створить ілюстрацію, та анімацію до неї
– Спеціалізована школа: Студенти пройдуть етапи зі створення архітектурної графіки, включаючи реальне малювання на мольбертах. Та зпроектують дизайн шапки веб-сайтів
– Вища школа:  етап присвячений роботі з графічним планшетом, діти не просто намалюють персонажа, а професійно познайомляться з процесом малювання людини та анатомією малюнку

Навчання відбувається за проектною формою: створення та презентація батькам випускниками власного портфоліо на захисті.

  • Програмування для дітей 12-17 років

На курсі учні зроблять крок до затребуваної професії розробника ігор. Студентів чекають багато практики, підтримка викладача, а в кінці навчання – фінальний проект, сертифікат і перша робота в портфоліо.

На заняттях учні освоять основи програмування на Unity і створять свою гру: від сюжету до візуалізації.

Unity – це провідна платформа розробки інтерактивного контенту з 2D- і 3D-графікою, 50% всіх ігор створені на ній. Більше половини ігор з 1000 найкасовіших теж розробили на Unity, а значить учні почнуть освоювати затребувану і високооплачувану технологію. Учні знайомляться, в команді вирішують завдання і разом обговорюють варіанти. А сам процес створення гри – дуже захоплюючий і цікавий.

  • Ютуб блогінг для дітей від 8 років

Діти навчаться:
Розробляти контент і медіа-план відео-сюжету.
Вибирати музику і відео для свого сюжету.
Проводити налаштування Google Hangouts та OBS Studio.
Проводити зйомки та монтаж відео-сюжетів.
Створювати і налаштовувати гейм-стріми та стріми з гаджета.
Оптимізовувати та просувати відео для сегменту на Ютуб.
Монетизувати свій Ютуб-канал.
Спілкуватись з іншими англомовними блогерами

В програмі будуть пари:
– технічного характеру, тобто зйомка, монтаж, обробка.
– навчального: дітям розкажуть про безпеку на Ютубі, авторські права, монетизацію своїх відео
– творчого: в програму включено пари з акторської майстерності, ораторського мистецтва та англійської мови.

  • Вступ в ІТ

У програмі навчання:

Дизайн- Студенти зможуть зпробувати себе в ролі крутого дизайнера. Вони не лише намалюють персонажів на графічному планшеті, але й анімують його.

Програмування – Ми спробуємо розробити власну гру на платформі CODE COMBAT навчимось програмувати на мові Python.

Англійська мова – Вивчаємо лексику для роботи більш комфортної роботи в ІТ.

Soft skills – Навчимось працювати не лише самостійно, але й в командах. Студенти зможуть успішно взаємодіяти в команді під час розв’язання будь-яких завдань. Спробуємо вести перемовини; набути вміння не тільки висловлювати думку розумно та стисло, але й застосовувати жести, міміку, поставу на підтвердження слів, що робить спілкування більш виразним; навички переконання та презентації публічно.

 

 

Навчання поділене на логічні блоки по 6 академічних годин. В результаті діти отримають 18 пар.

Графік навчання:
будні – Понеділок/Середа з 16:30 до 17:50
вихідні – Субота/Неділя з 12:00 до 15:00
*Для більш зручного графіку для Вас залишайте заявку і наші менеджери підберуть час, який буде комфортний для Вас та дитини.
Вартість навчання:
За весь курс (3 місяці) – 2800 грн.
Помісячна оплата – 990 грн./міс.

Цікавить курс?