Програмування додатків на JAVA

Програмування додатків на JAVA

Про курс

Якщо ви новачок в програмуванні на Java і хочете почати створювати свої застосування, цей курс є чудовим місцем, щоб почати роботу. Навчання для студентів віком від 15 років. Термін навчання – 1 рік.

Реєстрація на співбесіду

Java є однією з найпопулярніших мов програмування, що використовуються розробниками програмного забезпечення на сьогоднішній день. Ядро мови використовується при розробці Android-додатків, а також широко використовується в веб-розробці, а саме в серверній частині. 

Кому підійде курс Java?

  • Новачкам

Найкращий курс для вивчення основ Java в цікавій і доступній формі.

  • Програмістам

Ви зможете освіжити знання або освоїти нові затребувані навички.

  • Тим, хто захоплюється технологіями

Програмування може стати відмінним хобі! Це корисно, цікаво і захоплююче.

  • Майбутнім Java-розробникам

Ви отримаєте практичні навички, які точно знадобляться в роботі Java-програміста.

Головний акцент ставиться саме на практичні навички, тому кожен слухач курсу окрім необхідної теорії розпочинає безпосередньо програмувати – самостійно створює цикли, масиви та алгоритми для вирішення конкретних завдань.

 

Де використовується Java? Виготовлення сайтів, суперстабільних і надпотужних серверів, розробка під Android і навіть розробка ПЗ для побутової техніки.

Що має знати та вміти студент-розробник на Java під час курсу?

Розробник на Java може бути різним відносно його профілю, але будь-який розробник на Java має впевнено почуватись в Java Core. Java Core – це ядро Java, основи та розширені функції Java без застосування зовнішніх бібліотек, готових рішень тощо.

Розробник на Java під Web, окрім навичок роботи з Java Core, має впевнено почуватись у роботі з базами даних, HTML / CSS та Javascript. В останньому достатньо основ, але знання таких фреймворків як Angular, React тощо буде величезним плюсом на співбесіді та в повсякденній роботі.

 

Розробник на Java під Android має добре володіти Java Core, XML (спеціальна мова розмітки, на якій будується інтерфейс користувача на мобільних пристроях з ОС Android) та мати хоча б базові навички роботи з Android SDK (Software Development Kit, набір для розробки під Android).

Що відрізняє розробника на Java від інших?

Джава розробники вважались хіпстерами і це їх відрізняє. Насправді різкої різниці немає, адже якщо ти знаєш Java, то:

– за короткий термін зможеш оволодіти подібними мовами, як C# чи C++ (з “плюсами” знадобиться більше часу)

– знаючи розробку під Android, Java спеціаліст зможе швидко перейти на розробку під iOS

– маючи досвід роботи з серверною частиною можна перенести принципи розробки на іншу мову чи технологію (python, ruby, php тощо)

 

Перспектив багато, головне – працювати і не зволікати, бо поки ти сидиш на позиції Junior’а, хтось вже отримує Senior’a і відкушує більший кусок пирога.

 

Освойте професію Java-розробник

від RedMonKey IT Academy

  1. Отримайте знання і навички за рік

Після року навчання навчитеся програмувати на Java і освоїте об’єктно-орієнтоване програмування, вивчіть сучасні технології бекенд-розробки і разработаете проект для авіакомпанії

  1. Виберіть вакансію і почніть кар’єру

Після проходження базового рівня ми допоможемо з складанням правильного резюме, надамо на вибір вакансії і призначимо інтерв’ю, а також підготуємо до співбесіди

  1. Освойте додаткові навички

На останніх шести місяцях навчання почніть напрацьовувати досвід, виберіть необхідні додаткові навички, які знадобляться на роботі, і освойте їх в рамках цієї програми

  1. Отримайте підвищення

Застосуйте нові навички в роботі, додайте їх в резюме і отримаєте посаду Java-розробника рівня Middle

 

Форма навчання:

від 2290 грн.\міс. – 1 навчальний рік, 192 академічні години.

Завантажити детальну програму навчання


Цікавить курс?