Дизайн інтер’єру та візуалізація за допомогою 3DS Max

Дизайн інтер'єру та візуалізація за допомогою 3DS Max

Про курс

Курс побудований на інноваційних системах компанії Autodesk та буде цікавий для тих, хто бажає працювати в сфері 3D-графіки. У першу чергу, курс направлений на архітектурну візуалізацію (інтер’єри, екстер’єри, ландшафти), але навчальна програма складена таким чином, що сфера застосування отриманих знань може рівносильно використовуватись й в інших сферах. Наприклад – реклама, кіноіндустрія, мультфільми, предметний дизайн, створення моделей для 3D-принтерів тощо.

Програма навчання

В основі програми лежать реальні вимоги IT-ринку.Наші методисти та викладачі постійно працюють над її покращенням і оновленням, щоб випускники могли гідно показати себе перед роботодавцем. Окрім того програма формується також з урахуванням побажань студентів

Неможливо сьогодні бути потребованим дизайнером без можливості візуалізації в 3D. Адже замовникам завжди потрібен красивий результат.

Ми надамо вам можливість робити круті візуали самостійно і шанс зайнятися тією справою, яка вам до душі.🌎

За 32 зустрічі ми пройдемо такі теми:

✔️ Моделінг і побудова інтер’єру з нуля.

✔️ Налаштування фотореалістичного світла та камер.

✔️ Текстурування: передача простих і складних матеріалів.

✔️ Вибір ефектних ракурсів.

✔️ Рендер проєктів

✔️ Фінальна обробка картинки в Photoshop.

За 4,5 місяці ти створиш свій перший крутий проект в 3DS Max + Corona Renderer.

В ЯКИХ ПРОГРАМАХ БУДЕМО ПРАЦЮВАТИ

Ми працюємо саме в цих програмах, вважаємо цей комплект повноцінним і неймовірно функціональним!

3DS Max

Найпотужніший з існуючих на даний момент 3D редактор. Велика частина роботи буде проходити саме в ньому. У ньому ми пройдемо шлях від побудови сцени до рендеру фінального зображення.

Photoshop

Мало хто не зустрічався з цим софтом хоч раз в житті. В “шопі” ми будемо створювати і редагувати текстури, різні карти і маски. І, звичайно, в самому фіналі зробимо постобработку фінального рендера.

V-Ray

Мастодонт рендеринга. Найпотужніша, стабільна і функціональна система для створення візуалізації. Ми вивчимо її і розберемо всі необхідні функції.

Corona

Стрімко набрала неймовірну популярність Corona Renderer стала невід’ємною частиною нашого тренінгу. Ми розглянемо настройки, світло, дрібниці і деталі роботи в цій системі.

Форми оплати

Помісячна – 2690 грн./міс.

За половину курсу – 6390 грн.

За весь курс – 11990 грн.

Графік навчання: Понеділок та П’ятниця з 18:20-21:00

 

По завершенню курсу всі студенти отримують сертифікат від ІТ Академії. Окрім того ми сприяємо отриманню і інших сертифікатів в процесі навчання.

 

Зацікавив курс? Залишайте заявку на нашому сайті


Цікавить курс?