Дизайн інтер’єру

Дизайн інтер'єру

Про курс

Курс побудований на інноваційних системах компанії Autodesk та буде цікавий для тих, хто бажає працювати в сфері 3D-графіки. У першу чергу, курс направлений на архітектурну візуалізацію (інтер’єри, екстер’єри, ландшафти), але навчальна програма складена таким чином, що сфера застосування отриманих знань може рівносильно використовуватись й в інших сферах. Наприклад – реклама, кіноіндустрія, мультфільми, предметний дизайн, створення моделей для 3D-принтерів тощо.

Програма навчання

В основі програми лежать реальні вимоги IT-ринку.Наші методисти та викладачі постійно працюють над її покращенням і оновленням, щоб випускники могли гідно показати себе перед роботодавцем.

Неможливо сьогодні бути потребованим дизайнером без можливості візуалізації в 3D. Адже замовникам завжди потрібен красивий результат.

Ми надамо вам можливість робити круті візуали самостійно і шанс зайнятися тією справою, яка вам до душі.🌎

За 30 занять ми пройдемо такі теми:

✔️ Моделінг і побудова інтер’єру з нуля.

✔️ Налаштування фотореалістичного світла.

✔️ Передача простих і складних матеріалів.

✔️ Вибір ефектних ракурсів.

✔️ Фінальна обробка картинки в Photoshop.

За 3 місяці ти створиш свій перший крутий проект в 3DS Max + Corona Renderer.

В ЯКИХ ПРОГРАМАХ БУДЕМО ПРАЦЮВАТИ

На даний момент ми самі працюємо саме в цих програмах, вважаємо цей комплект повноцінним і неймовірно функціональним!

3DS Max

Найпотужніший з існуючих на даний момент 3D редактор. Велика частина роботи буде проходити саме в ньому. У ньому ми пройдемо шлях від побудови сцени до рендеру фінального зображення.

Photoshop

Мало хто не зустрічався з цим софтом хоч раз в житті. В “шопі” ми будемо створювати і редагувати текстури, різні карти і маски. І, звичайно, в самому фіналі зробимо постобработку фінального рендера.

V-Ray

Мастодонт рендеринга. Найпотужніша, стабільна і функціональна система для створення візуалізації. Ми вивчимо її і розберемо всі необхідні функції.

Corona

Стрімко набрала неймовірну популярність Corona Renderer стала невід’ємною частиною нашого тренінгу. Ми розглянемо настройки, світло, дрібниці і деталі роботи в цій системі.

Форми навчання

Autodesk 3ds Max

від 2250 грн./міс.


Цікавить курс?